Tuesday, December 24, 2013

Holiday wishes from Honeysuckle Faire!

Happy Holidays from everyone here at Honeysuckle Faire! 

15 comments:

 1. A wonderful holiday to you and yours!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thanks Kate! Have a wonderful holiday with family and horsey friends!

   Delete
  2. Çit - Tel Örgü - Panel Çit
   Panel Çit ve Tel Çit, Tel Örgü citbu.com'da
   Panel çitler ilk etapta tel örgü sistemi içerisinde düşünülerek güvenlik amacıyla tercih edilmektedir. Özellikle de büyük şehirlerde bahçeye sahip olan kişilerin bahçe etraflarını Çit ile kaplatarak dışarıdan yabancı kişilere girişi engellemesi gerekmektedir. Sadece yabancı kişilere karşı değil kedi, köpek gibi hayvanların girişini de kapatarak bu alanı koruması gereken kişiler böylelikle daha rahat edecek olup kendilerini de koruma altına alacaklardır.
   Tel örgüler daha çok güvenliğin sağlanması adına kullanılmaktadır. İç tarafı dış etkenlerden korumak amacıyla tercih edilen tel örgüler bu sayede daha çok alana yayılmakta ve çok fazla alanda tercih edilmektedir. Sizler de tel örgüleri kendinize ait olan tarla, bahçe, garaj, park gibi alanların çevrelerine inşa ederek rahatlıkla kullanabilir, uzun ömürlü olarak kullanma imkanına sahip olup yapılarınızı en iyi şekilde dış etkenlere karşı dirençli tutabilirsiniz.
   Çoğu zaman çeşitli yapıların çevresine güvenlik önlemlerinin artırılması için belirli sistemler yerleştirilir. Daha güvenli yapıların olması, dışarıdan içeriye yabancı kişilerin ve hayvanların girmesini engellemek amacıyla tel örgü sistemleri içerisinde yer alan jiletli tel tercih edilebilr. Jiletli tel en çok talep edilen yüksek güvenlik önlemleri arasında yer almaktadır. Dikenli tellerin çok yeterli olmadını ya da daha tehlikeli bölgelere daha güvenli tellerin çevrilmesi amacıyla jiletli tellere her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. citbu.com

   Delete
 2. Replies
  1. Happy carrots to Dusty and Blue and everyone there!

   Delete
 3. Merry Christmas Juliette! Wishing you all a Healthy Happy New Year!

  ReplyDelete
 4. Give sweet Shy lots of hugs and carrots from us!

  ReplyDelete
 5. Merry Christmas to you and your family (including, of course, the horses)! I love the card collage.

  ReplyDelete
 6. Thanks lmel! Merry Christmas to you and John and the sweet Harley and his adorable R&R sisters and everyone else up there in that winterland!

  ReplyDelete
 7. Happy New Year! That card is VERY SPECIAL! But of course, so are you and your family of humans and horses. 2014 YIIPPPPEEEEE, another whole year to experience horse love and adventure.

  ReplyDelete

Thanks for taking the time to visit Honeysuckle Faire!